WYKSZTAŁCENIE

Liceum

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego 

2005 – 2008

Profil humanistyczny

 

WSNHiD

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa

2008 – 2011

Kierunek: politologia - dziennikarstwo

UAM

Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

2011– 2013

Politologia - promocja i reklama

 

Copywriter

Praca jako freelancer copywriter 2010 -2018

Teksty specjalistyczne

Treści dla B2B B2C 

8 lat doświadczenia

Praca dla agencji interaktywnych była pracowitym wstępem do tego, co robię dziś. Doświadczenie to coś, o czym marzy każdy copywriter. Ja już nie marzę. Ja je mam. 

Dla każdej branży

Tworzę teksty dla budownictwa, gastronomii, czy agencji interaktywnych. Czuję się dobrze w każdej branży, a każde nowe zlecenie to dla mnie nowe wyzwanie.

Dla Ciebie

Lubię współpracę opartą na partnerskich relacjach i uwielbiam to, co robię. Wasze produkty i usługi pokażę tak, byście sami mieli ochotę kupić swój produkt.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Teksty, które chce się czytać

Tekst na strony, blogi i każde inne teksty to coś, nad czym mogę pracować godzinami! Dlaczego? Bo uwielbiam to robić! Cichy głosik podpowiada mi jednak, że nie zaczyna się zdania od słowa 'bo'! A dlaczego nie?

Tak, jak czasem zaczynam zdania nietypowo, tak zawsze piszę teksty, które mają sprawiać przyjemność czytającemu! Pokażę Ci, jak to się robi, a co więcej – sama je dla Ciebie napiszę!

Stworzę teksty dla ludzi, a nie dla wyszukiwarek.  Teksty techniczne też mogą być ciekawe, a teksty w zakładce o Twojej firmie – zabawne.  Sprawdź, jak pracuję! 

 

 

Pisanie to moja specjalność!

Teksty marketingowe, teksty do katalogów produktowych i ulotek nie mają przede mną tajemnic! Lubię nowe wyzwania, lubię pracę z moimi klientami i pracę nad tekstem.

O teksty techniczne na swoją stronę nie musisz się już martwić, ale to nie jedyny mój as w rękawie. Lubię pisać teksty blogowe i reklamowe. Zaplanuję działania na stronie internetowej, na Facebooku i na Twoim blogu. 

Tworzę skuteczne strategie content marketingowe. Jeśli myślisz, że to czarna magia – wyprowadzę Cię z błędu! 

 

Chcesz porozmawiać o tekstach?