Zamiast mówić, zawsze wolałam słuchać i pisać. Stąd na mojej półce aż 11 pamiętników, które czasem  jeszcze przeglądam, przecierając oczy ze zdumienia. Tak zaczęła się jednak moja przygoda z pisaniem, a pamiętniki były świetnym pisarskim treningiem!

 

Kim jestem? Od 8 lat jestem jak copywriterski wulkan, z którego jak lawa wylewają się słowa. I słowo daję, że to uwielbiam! 

 

  1. Gdyby ktoś wpadł na pomysł zorganizowania mistrzostw świata w jedzeniu i w pisaniu, zajęłabym pierwsze, a nawet drugie i trzecie miejsce.
  2. Ukończyłam Uniwersytet Adama Mickiewicza na kierunku promocja i reklama oraz Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu na kierunku dziennikarstwo.
  3. Moją pasją jest pisanie–zwłaszcza felietonów. Mogę to robić wszędzie i o każdej porze. Lubię gotować, fotografować i podróżować. Pasjami oglądam jeden z najbardziej ekscytujących sportów na świecie –skoki narciarskie.
  4. Gdybym żyła przed wojną umówiłabym się z Mieczysławem Foggiem!

 

A tu jeszcze garść dość luźnych faktów, bo przecież nie samym pisaniem człowiek żyje!

 

  1. Ciągle zdarzają mi się przedziwne perypetie. Na przykład kiedyś zaklinowała mi się ręka w drzwiach starego tramwaju. Musiałam przez chwilę za nim biec, zanim motorniczy się zorientował, że za tramwajem biegnie jakaś dziewczyna.
  2. Kiedy tylko mogę, hucznie świętuję w listopadzie Dzień Kotleta Schabowego.
  3. Mieszkałam przez dwa lata na wyspie pełnej słońca i kotów-Cyprze. 
  4. Mam trzy koty, z którymi czasem wdaję się w długie dyskusje na temat przemijającego czasu.