O mnie

Zamiast mówić, zawsze wolałam pisać. Stąd na mojej półce aż 11 pamiętników, które czasem  jeszcze przeglądam, przecierając oczy ze zdumienia. Tak zaczęła się jednak moja przygoda z pisaniem, a pamiętniki były świetnym pisarskim treningiem!

Kim jestem? Od 8 lat pracuję jako copywriter i słowo daję, że to uwielbiam!

 

.

Gdyby ktoś wpadł na pomysł zorganizowania mistrzostw świata w jedzeniu i w pisaniu, zajęłabym pierwsze, a nawet drugie i trzecie miejsce.

Ukończyłam Uniwersytet Adama Mickiewicza na kierunku promocja i reklama oraz Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu na kierunku dziennikarstwo.

.

Moją pasją jest pisanie–zwłaszcza felietonów. Mogę to robić wszędzie i o każdej porze. Lubię gotować, fotografować i kaligrafować. Pasjami oglądam jeden z najbardziej ekscytujących sportów na świecie – skoki narciarskie.Gdybym żyła przed wojną umówiłabym się z Mieczysławem Foggiem!

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Teksty, które chce się czytać

.

.

Tekst na strony, blogi i każde inne teksty to coś, nad czym mogę pracować godzinami! Dlaczego? Bo uwielbiam to robić! Cichy głosik podpowiada mi jednak, że nie zaczyna się zdania od słowa ‚bo’! A dlaczego nie?

.

Tak, jak czasem zaczynam zdania nietypowo, tak zawsze piszę teksty, które mają sprawiać przyjemność czytającemu! Pokażę Ci, jak to się robi, a co więcej – sama je dla Ciebie napiszę! Stworzę teksty, które pokażą Twoją firmę od najlepszej strony. 

.

Przekonam Cię, że słowa mają wielką moc!

Teksty dla Twojej firmy

 

.

Teksty reklamowe, teksty do katalogów produktowych i ulotek nie mają przede mną tajemnic! Lubię nowe wyzwania, lubię pracę z moimi klientami i pracę nad tekstem.

.

O teksty techniczne na swoją stronę nie musisz się już martwić, ale to nie jedyny mój as w rękawie. Lubię pisać teksty blogowe i reklamowe. Zaplanuję działania na stronie internetowej, na Facebooku i na Twoim blogu. 

.

Tworzę skuteczne strategie content marketingowe. Jeśli nie wiesz co to takiego, a mylisz to z czarną magią – wyprowadzę Cię z błędu! 

Chcesz wiedzieć więcej?