SOCIAL MEDIA

Zajmując się kanałami social media, pokazuję Twoją firmę od najlepszej strony. Jeśli prowadzisz restaurację, stworzę treści, które nie będą pokazywać tylko Twoich dań i oferty. Pokażemy Twoim odbiorcom, jakie wino dobrać do posiłku lub co zrobić, gdy potrawa jest za słona. Jesteś fotografem? Pokażemy, jak zrobić fajne zdjęcie na rodzinnym spotkaniu, albo jak szybko edytować je w telefonie.

SOCIAL MEDIA

Social media krok po kroku

Rozmowa

 

Gdzie możesz znaleźć swoich klientów, jakie social media ich interesują i dlaczego to takie ważne? Właśnie takie pytania zadam Ci przed stworzeniem planu działania.

Strategia

 

Rozmawiamy, o tym, jakie cele chcesz osiągnąć dzięki obecności w social media. Tworzę strategię działania, razem ustalamy częstotliwość wpisów i szczegółowy plan.

Umowa

 

W umowie określam, jak często mają pojawiać się wpisy, czy sam chcesz dostarczać zdjęcia i tematy postów. Tworzę proste grafiki, nawiązując kontakt z odbiorcami.

Działanie

.

Po podpisaniu umowy tworzę nowy profil w social media lub przejmuję ten, który już funkcjonował. Planuję wpisy z wyprzedzeniem i konsultuję ich tematykę. 

Dlaczego warto ze mną współpracować?

POMYSŁ

Tworzę strategię działania w mediach społecznościowych. Ustalam cel i testuję nowe pomysły.

TREŚĆ

Treść jest ważna, ale to jak ją przekażesz, jest równie ważne. Na Twoim profilu odbiorca musi czuć się naprawdę dobrze.

GRAFIKA

Treść i grafika to naprawdę dobrana para. Sprawię, że odbiorcy będą kojarzyli Twoją markę w social media.

Chcesz zapytać o social media? Napisz do mnie!